Реєстраційні

Довідка з ЄДРПОУ

test

Виписка

Свідоцтво Нацкомфінпослуг

Звітність

Фінансова звітність за 2014 рік

Фінансова звітність за 2015 рік

Фінансова звітність за 2016 рік

Розкриття інформації

Відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації фінансової установи

На даний час, стосовно Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Надія України» не порушувались провадження у справі про банкрутство, та не застосовувались процедури санації фінансової установи.

  Відомості про фінансову установу

  Повне найменування фінансової установи: Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Надія України" Код ЄДРПОУ: 34067398 Місцезнаходження: Код території за КОАТУУ 8036300000, 02121, місто Київ, Дарницький район, вулиця Декабристів, будинок 3, офіс 702 Перелік фінансових послуг: Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту

   Відомості про ліцензії та дозволи

   Товариству з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Надія України» видано безстрокову ліцензію на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме "на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту" відповідно до Розпорядження Нацкомфінпослуг №2485 від 13.06.2017 року

   Відомості про власників істотної участі

   Відомості про власників істотної участі (у тому числі осіб, які здійснюють контроль за фінансовою установою): а) відомості про учасників фінансової установи, які володіють часткою, що становить не менше як 10 відсотків статутного капіталу: - «Хоуп Інтернешнл» (Hope International), що являється юридичною особою, належним чином створеною за законодавством Сполучених Штатів Америки, та є неприбутковою організацією, юридична адреса: 914 Стівлі Роуд, Страсбург, Пенсільванія, США, 17579, частка в статутному капіталі 24,95 %. - «Хоуп Едвансмент, Інк.» (Hope Advancement, Inc.), що являється юридичною особою, належним чином створеною за законодавством Сполучених Штатів Америки, юридична адреса: 2140 С. Дюпон Хайвей, Кемден, округ Кент, Делавер, США, 19934, частка в статутному капіталі 49,96 % - МІСЦЕВИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МАЛОГО БІЗНЕСУ “НАДІЯ УКРАЇНИ”, зареєстрований виконавчим комітетом Запорізької міської ради 05.07.1999 р., ідентифікаційний код 25485978, юридична адреса: 69050, місто Запоріжжя, вулиця Космічна, будинок 118-Б, квартира 33, Україна, частка в статутному капіталі 10,80 %. б) відомості про юридичних осіб, які контролюються учасниками фінансової установи, що становить не менше як 10 відсотків статутного капіталу: - учасник Хоуп Інтернешнл; юридична особа, яка контролюється учасником – Хоуп Едвансмент, Інк., 2140 С. Дюпон Хайвей, Кемден, округ Кент, Делавер, США, 19934 в) відомості про юридичних або фізичних осіб, які здійснюють контроль за юридичними особами-учасниками фінансової установи (які володіють часткою, що становить не менше як 10 відсотків статутного капіталу фінансової установи): - учасник Хоуп Едвансмент, Інк.; юридична особа, що здійснює контроль за учасником – Хоуп Інтернешнл, 914 Стівлі Роуд, Страсбург, Пенсільванія, США, 17579. - учасник Хоуп Інтернешнл; фізична особа, що здійснює контроль за учасником – Джефрі Клейтон Ратт. - учасник Місцевий фонд підтримки малого бізнесу «Надія України»; фізична особа, що здійснює контроль за учасником – Марті Пол Лютер.

    Відомості про виконавчий орган

    Виконавчим органом фінансової установи є генеральний директор Копил Андрій Миколайович

     Рішення про ліквідацію фінансової установи

     На даний час, Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Надія України» не приймало рішення про ліквідацію фінансової установи.

      Відзнаки та винагороди