Реєстраційні

Довідка з ЄДРПОУ

test

Виписка

Свідоцтво Нацкомфінпослуг

Звітність

Фінансова звітність за 2017 рік

Фінансова звітність за 2015 рік

Фінансова звітність за 2016 рік

Відзнаки та винагороди

Розкриття інформації

Відомості про власників істотної участі

Відомості про власників істотної участі (у тому числі осіб, які здійснюють контроль за фінансовою установою): а) відомості про учасників фінансової установи, які володіють часткою, що становить не менше як 10 відсотків статутного капіталу: - «Хоуп Інтернешнл» (Hope International), що являється юридичною особою, належним чином створеною за законодавством Сполучених Штатів Америки, та є неприбутковою організацією, юридична адреса: 227 Граніт ран Драйв, Ланкастер, округ Ланкастер, Пенсильванія, США, 17601, частка в статутному капіталі 24,77 %. - «Хоуп Едвансмент, Інк.» (Hope Advancement, Inc.), що являється юридичною особою, належним чином створеною за законодавством Сполучених Штатів Америки, юридична адреса: 2140 С. Дюпон Хайвей, Кемден, округ Кент, Делавер, США, 19934, частка в статутному капіталі 44,29 %. б) відомості про юридичних осіб, які контролюються учасниками фінансової установи, що становить не менше як 10 відсотків статутного капіталу: - учасник Хоуп Інтернешнл; юридична особа, яка контролюється учасником – Хоуп Едвансмент, Інк., 2140 С. Дюпон Хайвей, Кемден, округ Кент, Делавер, США, 19934 в) відомості про юридичних або фізичних осіб, які здійснюють контроль за юридичними особами-учасниками фінансової установи (які володіють часткою, що становить не менше як 10 відсотків статутного капіталу фінансової установи): - учасник Хоуп Едвансмент, Інк.; юридична особа, що здійснює контроль за учасником – Хоуп Інтернешнл, 227 Граніт Ран Драйв, Ланкастер, округ Ланкастер, Пенсильванія, США, 17601. - учасник Хоуп Інтернешнл; фізична особа, що здійснює контроль за учасником – Джефрі Клейтон Ратт.

  Відомості про виконавчий орган

  Виконавчим органом фінансової установи є генеральний директор Копил Андрій Миколайович

   Рішення про ліквідацію фінансової установи

   На даний час, Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Надія України» не приймало рішення про ліквідацію фінансової установи.

    Відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації фінансової установи

    На даний час, стосовно Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Надія України» не порушувались провадження у справі про банкрутство, та не застосовувались процедури санації фінансової установи.

     Відомості про фінансову установу

     Повне найменування фінансової установи: Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Надія України" Код ЄДРПОУ: 34067398 Місцезнаходження: Код території за КОАТУУ 8036300000, 02121, місто Київ, Дарницький район, вулиця Декабристів, будинок 3, офіс 702 Перелік фінансових послуг: Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту

      Відомості про ліцензії та дозволи

      Товариству з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Надія України» видано безстрокову ліцензію на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме "на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту" відповідно до Розпорядження Нацкомфінпослуг №2485 від 13.06.2017 року

      Правила надання фінансових послуг

      Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Надія України" надає фінансові послуги відповідно до Правил надання фінансових кредитів Товариством з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Надія України" затверджених наказом Генерального директора Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Надія України" №71 від 28 квітня 2017 року. Дата набрання чинності Правил 03.05.2017 року.